Współpraca

Gdyby byli Państwo zainteresowani współpracą z naszym blogiem, zachęcamy ciepło do kontaktu. Jeśli interesują Państwa kwestie ogrzewania, sposobów ogrzewania domu i tym podobnych, jesteście idealnym kandydatem do współpracy z naszym blogiem. Im bardziej zagłębiona jest wiedza na te tematy tym lepiej. Nie narzucamy, żadnych konkretnych, sztywnych kwestii, związanych z tym tematem, bardzo będziemy zadowoleni z oryginalnym i ciekawym czy pomysłowym podejściem do tematu.

Nasz blog się rozwija, dlatego poszukujemy osób o indywidualnym podejściu do sprawy, a nie powlekanym i powielanym na innych stronach Internetowych. Bardzo cieszylibyśmy się, jakby Państwa wiedza szła również z praktyką, wtedy można by było liczyć na ciekawe i pomocne wskazówki dla naszych czytelników. Cenimy sobie doświadczenie naszych współpracowników i ekspertów pracujących na blogu, jednak nie jest to konieczne, jesteśmy otwarci na każde propozycje, nie skreślamy nigdy nikogo na starcie, więc szansę na współpracę ma każdy.

Jesteśmy nie tylko otwarci na indywidualne oferty współpracy, ale także na współpracę reklamową czy medialną. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy otwarci na każde propozycje.

Wpisz swoje kryteria wyszukiwania i następnie naciśnij ENTER. Wciśnij ESC, aby anulować.

Przewiń w górę